Współpraca realizacja projektów 

Współpracujemy razem ze państwową uczelnią lotniczą PANS W Chełmie w realizacji badań i projektów związanych z tematyką  lotniczą .

Związany z paralotniarstwem od 2005 roku.  Jestem pomysłodawcą i właścicielem firmy. Zajmuje stanowisko głównego inżyniera wykonawczego, moim zadaniem jest nadzór nad produkcją każdego zamówionego napędu. Tworzy oraz wprowadza w życie nowe projekty napędów i różnych rozwiązań usprawniających latanie.Dzięki swojej obszernej wiedzy technicznej jak i niecodziennym umiejętnościom elektromechanicznym, udało mu się z powodzeniem zamontować system wtrysku paliwa w silnikach.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe

Oświadczenie pasażera

do lotu tandemowego 

POBIERZ

DALEJ

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze produkty wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów.Zapewnia to wysoką trwałość,ochronę przed zużyciem i żywotność przez długie lata.

 

NIEZAWODNOŚĆ

Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów jest dla nas rzeczą najważniejszą, w związku z tym,dokładamy wszelkich starań aby jakość proponowanych przez nas usług stała na najwyższym poziomie.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi klienci mają pewność, że otrzymują bezpieczny, wysokiej jakości sprzęt. Zależy nam na twoim bezpieczeństwie, dlatego nasze produkty są testowane pod czujnym okiem specjalistów.

Przeglądy , Certyfikacja , dopuszczenia do lotu , poświadczenie zdatności do lotu

Wykonujemy wszelkie usługi związane z Paralotniarstwem i samolotami o maksymalnej masie startowej (MTOM) do 495kg

Poświadczenia zdatności do lotu jak i certyfikaty sprzętów nowych i używanych 

Przeglądy okresowe skrzydeł

Przegląd pełny PARALOTNI zawiera: Identyfikacja paralotni, Kontrola czaszy paralotni, żeber i v-wsparć, Kontrola stanu olinowania i podczepów, Kontrola stanu taśm nośnych, speed systemu i deltek, Kontrola wytrzymałości tkaniny i szwów paralotni, Badanie przewiewności, Pomiar wytrzymałości olinowania, Pomiar długości i geometrii.

Produkcja urządzeń latających

Zajmujemy się produkcją sprzętu do lotów z silnikiem.

Trajki 1 jak i 2 osobowe 

Napędy paralotniowe na silnikach Minari Engine

 Uprzęże paralotniowe

Pokrowce na skrzydła  itd.

 

Świadczymy usługi w zakresie certyfikacji i dopuszczeń  do lotu sprzętu paralotniowego. Przerabiamy konstrukcje zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Posiadamy stosowne uprawnienia wydane przez ULC pod numerem 048PG i 248P

CERTYFIKACJA 

DOPUSZCZENIE DO LOTU