Nasz zespół

Właściciel firmy , główny konstruktor , mechanik motoparalotniowy , elektronik , cybernetyk. 

Konsultant wieloletni doświadczony paralotniarz, filmowiec , współpracujący w dziedzinie rozwojów motoparalotniowych były skoczek spadochronowy , Mistrz Polski w akrobacji 2542 skoki  

O nas

Związany z paralotniarstwem od 2005 roku. Ernest jest pomysłodawcą i właścicielem firmy. Zajmuje stanowisko głównego inżyniera wykonawczego, a jego zadaniem jest nadzór nad produkcją każdego zamówionego napędu. Tworzy oraz wprowadza w życie nowe projekty napędów i różnych rozwiązań usprawniających latanie.Dzięki swojej obszernej wiedzy technicznej jak i niecodziennym umiejętnościom elektromechanicznym, udało mu się z powodzeniem zamontować system wtrysku paliwa w silnikach Minari, tworząc w ten sposób główny produkt firmy.

Ernest Adamczyk

Adam Chodorowski 

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robimy

Związany z paralotniarstwem od 2005 roku.  Jestem pomysłodawcą i właścicielem firmy. Zajmuje stanowisko głównego inżyniera wykonawczego, moim zadaniem jest nadzór nad produkcją każdego zamówionego napędu. Tworzy oraz wprowadza w życie nowe projekty napędów i różnych rozwiązań usprawniających latanie.Dzięki swojej obszernej wiedzy technicznej jak i niecodziennym umiejętnościom elektromechanicznym, udało mu się z powodzeniem zamontować system wtrysku paliwa w silnikach.

Współpracujemy razem ze państwową uczelnią lotniczą PWSZ W Chełmie w realizacji badań i projektów związanych z tematyką  lotniczą .

Współpraca realizacja projektów